Bonusy bez depozytu – darmowe zakłady

Bonusy bez depozytu to inaczej darmowe zakłady, jakie można zyskać od bukmachera. Tego typu promocja nie wymaga wpłaty własnych środków na konto.

Bonus bez depozytu – jak sama nazwa świadczy, nie jest uwarunkowany depozytem/wpłatą. To oznacza, że aby odebrać bonus gracz nie jest zobligowany do inwestycji swoich pieniędzy. W praktyce bonus bez depozytu oznacza bonifikatę za rejestracje konta u bukmachera.

Zazwyczaj kwoty bonusu bez depozytu wynoszą kilkadziesiąt złotych (10 – 30 PLN). Pod względem finansowym to najmniejsze bonusy. Dość powiedzieć, że bonusy od depozytu u polskich bukmacherów sięgają wartości 1000 – 1500 PLN! Jak to jednak mówią: lepszy rydz niż nic. Bonus bez depozytu to darmowe pieniądze, dlatego nie są rozdawane w aż tak imponujących kwotach, jak bonusy od depozytu.

Bonusy bez depozytu

BonusKwotaWarunekData ważnościWykorzystanie bonusu
LVBET bonus20 PLNRejestracja konta na lvbet.pl28.02.2018Kupon "kombi" z minimalną liczbą zdarzeń 3 po kursie min. 2.50
Totolotek bonus20 PLNRejestracja konta na totolotek.pl30.03.2018Zakład po kursie min. 2.00
Etoto bonus20 PLNRejestracja konta na etoto.pl i zalogowanie się z mobilnej aplikacji31.01.2018Kupon "kombi", minimum 2 selekcje, z kursem min. 2.20

Obecnie w Polsce trzech bukmacherów oferuje bonus bez depozytu – inaczej zwanym freebetem i darmowym zakładem. Każda z tych promocji funkcjonuje jako bonus powitalny, a jednym warunkiem uczestnictwa jest rejestracja konta w LVBET, Totolotek lub Etoto.

Jak odebrać bonus bez depozytu?

Jeśli bonus bez depozytu występuję jako bonus powitalny (a najczęściej tak jest!), to należy zarejestrować konto u bukmachera, a to powinno pozwolić na zyskanie bonusu.

LVBET bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu 20 PLN

W zależności od promocji bukmacher wymaga kod promocyjny lub inną czynność np. logowanie poprzez mobilną aplikację. Dlatego należy pamiętać, że każdy bonus różni się od siebie, a warunki jego wykorzystania określa regulamin promocji dostępny na stronie bukmachera.

W przypadku najlepszych w Polsce bonusów bez depozytu w LVBET i Totolotek wymagana jest rejestracja konta. Gracz, który tego dokona otrzyma na konto darmowy zakład 20 PLN.

Bonus bez depozytu – regulamin

Regulamin bonusu bez depozytu da odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie odbioru bonusu i jego wykorzystania. Dowiesz się: kiedy zostanie przyznany bonus, ile będzie ważny na twoim koncie i jak go możesz wykorzystać.

Kluczowym punktem regulaminu są warunki związane z wykorzystaniem bonusu, czyli rodzaj kuponu i kurs minimalny zdarzeń. Zazwyczaj bukmacherzy ustalają kurs minimalny dla zdarzenia i ilość zakładów na kuponie, który będzie obstawiany z bonusowych środków.

Dla przykładu posłużmy się bonusem bez depozytu LVBET, który daje za darmo 20 PLN:

Regulamin bonusu LVBET:

  • Po rejestracji konta chcąc otrzymać bonus należy napisać wiadomość na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując „bonus bez depozytu”
  • Czas na wykorzystanie bonusu 30 dni
  • Warunek wykorzystania bonusu: kupon kombinacyjny złożony z minimum 3 zdarzeń z łącznym kursem minimalnym 2.50

Jak widać w powyższym przykładzie w regulaminie bonusu zawarte są wszystkie informacje, które pozwolą odebrać bonus i go wykorzystać!

[Głosów:1    Średnia:4/5]