forBET bonus powitalny 2020

forBET bonus powitalny 1200 PLN na zakłady sportowe! W forBET nowi gracze mogą zyskać bonus aż od trzech depozytów, co łącznie pozwoli doładować swoje konto o dodatkowe 1200 PLN. Jak skorzystać z powitalnej promocji forBET? Sprawdź naszą instrukcje.

Bonus powitalny 1200 PLN ważny do 31.01.2020!

forBET bonus
forBET bonus 1200 PLN

Bonus powitalny 1200 PLN przysługuje tylko nowym klientom bukmachera forBET, którzy założą konto do 31.01.2020.

Bonus forBET przysługuje każdemu nowemu klientowi, który zarejestruje się na iforbet.pl. Bukmacher nie wymaga kodu promocyjnego. Zamiast podawać bonusowy kod należy zaznaczyć w trakcie rejestracji „chcę skorzystać z bonusu powitalnego”.

forBET bonus powitalny

BonusSzczegóły bonusu
Kod promocyjnyNiewymagany
Bonus do depozytu do 1200 PLNBonus od trzech wpłat:
100% do 400 PLN
75% do 400 PLN
50% do 400 PLN
Warunki bonusuPo każdej wpłacie bonus należy aktywować poprzez obrót depozytem w zakładach z kursem min. 2.00
Regulamin bonusuBonus podlega 3-krotnemu obrotowi na kuponach z minimum 3 zdarzeniami po kursie min. 1.30

W forBET na powitanie zyskuje się trzy bonusy od trzech depozytów, a to łącznie może dać nawet 1200 PLN:

 • Pierwszy depozyt: 100% bonus do 400 PLN.
 • Drugi depozyt: 75% bonus do 400 PLN.
 • Trzeci depozyt: 50% bonus do 400 PLN.

Kod promocyjny

Na chwilę obecną do odbioru bonusu forBET nie jest wymagany kod promocyjny. Zamiast specjalnego vouchera, trzeba zaznaczyć w trakcie rejestracji paragraf: „chcę skorzystać z bonusu powitalnego”.

forBET poprosi o podanie kodu promocyjnego w trzecim kroku rejestracji. W tym samym miejscu, gdzie wpisuje się datę urodzenia czy numer PESEL. Do bonusu 1200 PLN kod promocyjny nie jest wymagany, więc należy zostawić puste pole.

forBET kod promocyjny
forBET rejestracja

Kody promocyjne dostępne są w Fortuna, Totolotek i LVBET.

forBET bonus na powitanie: jak zdobyć 1200 PLN?

Odebranie pełnego bonusu na powitanie, czyli 1200 PLN to konieczność rejestracji na iforbet.pl i realizacji trzech depozytów. Zasada „Step by step” idealnie sprawdza się przy bonusie forBET, bo aby uzyskać maksymalną bonifikatę należy spełnić kilka warunków krok po kroku…

Bonus z każdym kolejnym depozytem maleje tzn. zmniejsza się jego procent, ale kwota pozostaje taka sama. To oznacza, że chcąc zyskać 400 PLN w drugim i trzecim depozycie trzeba wpłacić więcej niż w przypadku bonusu od pierwszego depozytu, gdzie wartość bonusu to 100% od wpłaty. Aby odebrać maksymalny bonus 1200 PLN w trzech depozytach trzeba wpłacić:

 • za pierwszym razem 400 PLN
 • za drugim razem 600 PLN
 • za trzecim razem 800 PLN

Łącznie trzeba zainwestować 1800 PLN, by odebrać bonus 1200 PLN.

Otrzymując bonus od każdego depozytu należy spełnić warunki obrotu, które są zawarte w regulaminie promocji. Bonus zostanie przyznany na konto po jednokrotnym obrocie depozytem w zakładach z kursem minimalnym 2.00. Następnie bonusowe środki trzeba obrócić trzy razy na kuponach z minimum 3 zdarzeniami (akumulowane) z minimalnym kursem dla pojedynczych zdarzeń 1.30.

Odbiór bonusu od depozytu:

 1. Załóż konto i zweryfikuj je na stronie iforbet.pl – w formularzu rejestracyjnym zaznacz „chcę skorzystać z bonusu powitalnego”
 2. Zrealizuj depozyt (min. 20 PLN)
 3. Zagraj za depozyt wykorzystując zakłady po kursie minimalnym 2.00
 4. To aktywuje bonus od depozytu

Pamiętaj, że podobnie odbiera się bonus od pierwszego, drugiego i trzeciego depozytu (z tym, że konto rejestrujesz tylko raz).

Infografika – jak odebrać bonus forBET?

forBET bonus powitalny - infografika
Infografika z bonusem od forBET

Regulamin bonusu

Sprawdziliśmy regulamin promocji forBET i wybraliśmy kilka najważniejszych punktów dotyczących odbioru bonusu, jego wykorzystania i warunków obrotu. Co robić, by działać zgodnie z warunkami w regulaminie?

 • Z promocji powitalnej mogą skorzystać tylko nowi i pełnoletni klienci, którzy założą konto w forBET do 31.01.2020
 • Bonus powitalny przyznawany jest po każdym z trzech depozytów i zostaje zablokowany do momentu zrealizowania warunków obrotu depozytem (zagrania za kwotę depozytu w zakładach z kursem min. 2.00)
 • Do obrotu depozytem nie zaliczają się zakłady systemowe
 • Aby wypłacić bonus należy obrócić jego kwotę cztery razy z wykorzystaniem kuponów z min. 3 zdarzeniami po kursie min. 1.30
 • 30 dni to czas na obrót bonusem od chwili jego aktywacji. W tym okresie wszystkie zdarzenia na kuponach kwalifikujących się do obrotu muszą zostać rozstrzygnięte i rozliczone

Logo Ministerstwo Finansów
Ministerstwo Finansów

Bukmacher forBET posiada licencję od polskiego Ministerstwa Finansów, co oznacza, że w pełni legalnie oferuje bonusy i promocje.

[Głosów:1    Średnia:3/5]