Ranking bonusów powitalnych 2019

Wielokrotnie dostajemy pytania: który bukmacher oferuje najwyższy bonus powitalny? Stąd pomysł na przygotowanie rankingu bonusów powitalnych w 2019 roku, który jest aktualizowany wraz ze zmianą oferty powitalnej danego bukmachera.

Poniżej prezentujemy pakiet bonusów powitalnych, jakie można zyskać od poszczególnych legalnych bukmacherów. Co więcej, usystematyzowaliśmy firmy od tej, która daje najwięcej w bonusie do tej, która oferuje najmniej. Tak aby nowy klient miał podane jak na tacy kwoty bonusów na start!

Ranking bonusów - zestawienie

Bonus powitalnyOferowane bonusyŁączna kwota bonusów
LVBET bonus powitalny20 PLN bez depozytu
1500 PLN od depozytu
1520 PLN🥇
STS bonus powitalny29 PLN bez depozytu
30 PLN zakład bez ryzyka
1200 PLN od depozytu
1259 PLN🥈
Fortuna bonus powitalny20 PLN bez depozytu
115 PLN zakład bez ryzyka
1000 PLN od depozytu
1135 PLN🥉
forBET bonus powitalny1250 PLN od depozytu1250 PLN
Totolotek bonus powitalny20 PLN darmowy zakład
1000 PLN od depozytu
1020 PLN
Etoto bonus powitalny20 PLN darmowy zakład
1000 PLN od depozytu
1020 PLN
Betclic bonus powitalny500 PLN zakład bez ryzyka500 PLN
PZBUK bonus powitalny50 PLN darmowy zakład50 PLN

Pozycję w rankingu determinuje wartość bonusu, a nie jego atrakcyjność czy warunki obrotu. Dlatego zaznaczamy, że powyższa klasyfikacja nie pokazuje najpopularniejszych bonusów, ale ich wysokość.

LVBET hojnie wynagradza, ale utrudnia sprawę

Bukmacher LVBET już od dłuższego czasu oferuje bonus powitalny o łącznej wartości 1520 PLN. Tym samym jest liderem rynku, co do przyznawanej kwoty.

LVBET bonus
LVBET bonus

Co jednak istotne, nowi gracze często mają kłopoty z bonusem LVBET, ponieważ jest on wyrażony w oryginalny sposób jako drobna kwota i mnożnik kursu x20, x100 i x50. Co więcej, regulamin promocji i warunki obrotu są dość trudne, ponieważ obrotowi podlega wpłata i bonusowe środki.

STS idzie w górę

Lider na rynku, czyli firma STS konsekwentnie podnosi wartość bonusu powitalnego. Aktualnie łącznie w bonusach STS można zyskać aż 1259 PLN. Na taką kwotę składa się darmowy zakład, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu. Imponująca mieszanka bonusów, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Fortuna dorównuje STS

Fortuna goni popularnością STS, co widać także poprzez oferowane bonusy. Nowi klienci w Fortunie mogą odebrać także potrójny pakiet powitalny na który składają się: bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Łączna kwota to 1135 PLN – mniej niż w STS, ale również gracz dostaje trzy rodzaje bonifikat.

Betclic z najwyższym zakładem bez ryzyka

Najmłodszy stażem na rynku legalnych bukmacherów, czyli Betclic patrząc generalnie nie oferuje najwyższego bonusu powitalnego, ale w swojej ofercie posiada najwyższy bonus cashback! U żadnego innego bukmachera nie zagramy bez ryzyka za tak dużą kwotę, jak w Betclic. Bukmacher ten w promocji powitalnej ubezpiecza pierwszy zakład do kwoty 500 PLN. W razie porażki – można otrzymać maksymalnie 500 PLN zwrotu stawki!

[Głosów:1    Średnia:5/5]