STS bonus powitalny 2020

STS bonus powitalny 1000 PLN na zakłady sportowe! To promocja na start, w której udział mogą wziąć nowi klienci bukmachera STS. Po rejestracji konta i pierwszym depozycie STS wypłaci bonus 100% od wpłaty do 1000 PLN. Jak wziąć udział w powitalnej promocji? Sprawdź naszą instrukcje.

Odbierz bonus STS

Bonus powitalny 1000 PLN ważny do 31.01.2020!

STS bonus powitalny
Bonus 1000 PLN

Bonus 1000 PLN dostępny jest dla każdego nowego gracza STS. Aby skorzystać z promocji nie jest potrzebny kod promocyjny czy specjalny voucher. Prawo do bonusu powitalnego zyskuje każdy klient, który zarejestruje konto na stronie sts.pl i dokona pierwszej wpłaty. Promocja dostępna jest od 01.01.2018.

STS w przeciwieństwie do Fortuna, Totolotek i LVBET oferuje tylko pojedynczy bonus powitalny. Wymienieni bukmacherzy dają na start dwa bonusy. Jakiś czas temu STS także oferował podwójny bonus powitalny, dodając za rejestrację darmowy zakład. Niestety dla graczy obecnie promocja ta jest niedostępna.

STS bonus powitalny

BonusSzczegóły bonusu
Kod promocyjnyBONUSVIP
100% bonus od depozytu do 1000 PLNBonus od pierwszej wpłaty - maksymalnie 1000 PLN
Regulamin bonusuObrót bonusem: 3 razy w wygranych zakładach z kursem min. 1.91
Warunki bonusuRejestracja konta na stronie sts.pl
Czas na obrót bonusem 120 dni

Kod promocyjny

Do odbioru bonusu STS nie jest wymagany kod promocyjny. Zamiast wpisania kodu należy w trakcie rejestracji zaznaczyć paragraf: „chcę otrzymać swój bonus startowy”. To pozwoli na skorzystanie z promocji bonus 1000 PLN.

STS kod promocyjny
STS rejestracja

STS nie oferuje kodu promocyjnego, ale robią to pozostali bukmacherzy: Fortuna, Totolotek i LVBET.

STS bonus na start: 1000 PLN

STS bonus na start, to powitalna oferta, z którą wiążą się dwie główne czynności: rejestracja konta na sts.pl i depozyt. To standardowe wymogi, jakie panują przy bonusie powitalnym. Założenie konta zajmuje kilka minut, a depozyt realizowany jest błyskawicznie za pośrednictwem m.in. przelewu elektronicznego.

Po rejestracji na sts.pl i zleconym depozycie bukmacher przyzna bonus powitalny, który wynosi 100% od wpłaty do 1000 PLN. Po prostu STS przyzna tyle bonusu, ile wyniesie kwota depozytu. Zakładając, że maksymalnie można odebrać 1000 PLN. W ten sposób na koncie bonusowym STS pojawią się dodatkowe pieniądze na zakłady.

Odbiór bonusu 1000 PLN:

 1. Załóż i zweryfikuj konto na stronie sts.pl – w formularzu rejestracyjnym zaznacz punkt: „chcę otrzymać swój bonus startowy”
 2. Zrealizuj depozyt (minimum 20 PLN)
 3. Konto indywidualne zostanie zasilone wpłatą, a na koncie bonusowym pojawi się kwota doładowania, czyli 100% bonus od depozytu

Gracze, którzy głębiej sięgną do kieszeni i wpłacą 1000 PLN otrzymają maksymalny bonus 1000 PLN. Ci bardziej ostrożni otrzymają niższy bonus w zależności od wartości depozytu. Należy jednak pamiętać, by nie wpłacać mniej niż 20 PLN, bo wtedy bonus nie jest dostępny.

Infografika – jak odebrać bonus STS?

Infografika STS bonus powitalny
Infografika z bonusem STS

Zasady bonusu

Sprawdziliśmy regulamin promocji STS i wybraliśmy kilka najważniejszych punktów dotyczących odbioru bonusu, jego wykorzystania i warunków obrotu. Co robić, by działać zgodnie z warunkami w regulaminie?

 • Bonus powitalny STS przysługuje tylko tym graczom, którzy podczas rejestracji zaznaczą pole: „chcę otrzymać swój bonus startowy”
 • STS do bonusu nie wymaga kodu promocyjnego
 • Bonus zostanie dopisany do konta gracza po tym, jak bukmacher zaksięguje depozyt
 • Wysokość bonusu uzależniona jest od wartości depozytu
 • Kwotę bonusu przed wypłatą należy obrócić trzy razy w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91
 • Do obrotu liczą się tylko wygrane zakłady STS
 • Bonus nie może zostać wykorzystany na zakłady z oferty HIT DNIA i MAXIKOMBI oraz na zakłady cash-out
 • Gracz ma 120 dni spełnienie warunków obrotu bonusem

Czujesz, że coś poszło nie tak z twoim bonusem powitalnym? W terminie 14 dni od złożenia depozytu możesz złożyć reklamacje na adres kontakt@sts.pl. STS rozpatrzy twoje zażalenie w przeciągu 14 dni od otrzymania wiadomości.


Logo Ministerstwo Finansów
Ministerstwo Finansów

Bukmacher STS posiada licencję od polskiego Ministerstwa Finansów, co oznacza, że w pełni legalnie oferuje bonusy i promocje.

[Głosów:2    Średnia:5/5]